Lot No.: 14

Antoni UNIECHOWSKI (1903-1976)

Lot No.: 14

Port w Surinamie

piórko, tusz, tusz lawowany, akwarela, papier; 17 x 21 cm;
sygn. p. d.: AU
estymacja: 1 000 - 1 200 zł