Lot No.: 12

Janusz Maria BRZESKI (1907-1957)

Lot No.: 12

Po balu,1935

akwarela, tusz, węgiel, papier; 23 x 22 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: JMB 35
estymacja: 2 000 - 2 400 zł