Lot No.: 2

Julian FAŁAT (1853-1929)

Lot No.: 2

Przed wiejską chatą

akwarela, papier; 31,5 x 53 cm;
sygn. i opisany p. d.: jFałat / Osiek
estymacja: 53 000 - 60 000 zł