Lot No.: 321

Antoni SUCHANEK (1901-1982)

Lot No.: 321

Ruiny Starej Warszawy - portal kamienicy Baryczków, Stary Rynek 32,1945

autolitografia, papier; 29 x 27 cm;
sygn. ołówkiem przez autora pod kompozycją oraz dat. i opisana na płycie.