Lot No.: 316

Wacław SIEMIĄTKOWSKI (1896-1977)

Lot No.: 316

Portret - projekty ilustracji książkowej

akwarela, tusz, kredka, papier; 23 x 17 cm;
sygn. l. d. inicjałem "WS".