Lot No.: 30

Włodzimierz BARTOSZEWICZ (1899-1983)

Lot No.: 30

Portret kobiety w kapeluszu, 1960

olej, płótno; 64 x 55,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Bartoszewicz 1960.