Lot No.: 26

Grzegorz WNĘK (ur. 1974)

Lot No.: 26

Martwa natura z ręką, 2000

olej, płótno; 100 x 85 cm;
na odwrocie napis autorski: "MARTWA NATURA Z RĘKĄ" / Grzegorz Wnęk 100 x 85 / 2000".