Lot No.: 24

Edward DWURNIK (1943-2018)

Lot No.: 24

Wesołych Świąt

piórko, tusz, akwarela, papier; 20,5 x 14,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: E. D.
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)