Lot No.: 22

Amedeo MODGILIANI (1884-1920)

Lot No.: 22

Portret kobiety

litografia, papier Velin d`Arches; 56 x 36 cm (wymiar kompozycji), 77 x 50 cm (wymiar arkusza);
sygn. na płycie l. g. oraz pod kompozycją: Amedeo Modgiliani..