Henryk ZIEMBICKI FANTAZOS (ur. 1944)
Lot No.350
Wyspa czyśćcowa, 1969
olej, płótno; 119,5 x 70 cm;
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
Zbysław Marek MACIEJEWSKI (1946-1999)
Lot No.352
Perswazje II, 1997
akryl, tektura; 48 x 42 cm;
sygn. i dat. l. d.: ZbMaciejewski 20 VII 1997;
estymacja: 22 000 - 27 000 zł
estymacja: 22 000 - 27 000 zł
Matthias HELLEMANS, XX / XXI w.
Lot No.354
Keep me close, 2020
olej, płótno; 135 x 96 cm;
estymacja: 6 400 - 7 600 zł
estymacja: 6 400 - 7 600 zł
Władysław STRZEMIŃSKI (1893-1952) - WEDŁUG
Lot No.361
Dwie postaci z dzieckiem - z cyklu „Białoruś Zachodnia”, 1939/1985
akwaforta, papier czerpany, 29,5 x 39,5 cm (w świetle passe-partout)
p. d. pieczątka: GALERIA / ANNA WESOŁOWSKA;
estymacja: 2 300 - 2 800 zł
estymacja: 2 300 - 2 800 zł
2 200 zł
Zdzisław BEKSIŃSKI (1930-2009)
Lot No.363
Genesis, 1956
fotografia czarno-biała, odbitka bromowa, papier, vintage print; 21 x 16 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie pieczęć autorska: ZDZISŁAW BEKSIŃSKI / SANOK, ULICA
estymacja: 6 500 - 8 000 zł
estymacja: 6 500 - 8 000 zł
5 500 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
Lot No.364
Bez tytułu
fotografia czarno-biała, odbitka bromowa, papier, vintage print; 19 x 16 cm (w świetle oprawy);
estymacja: 6 500 - 7 500 zł
estymacja: 6 500 - 7 500 zł
5 500 zł
Janusz BUŁHAK (1906-1977)
Lot No.365
Grzyb
odbitka żelatynowo-srebrowa, papier fotograficzny; 23,5 x 37 cm;
sygn. p. d.: Bułhak (pisakiem);
estymacja: 700 - 800 zł
estymacja: 700 - 800 zł
700 zł
Janusz BUŁHAK (1906-1977)
Lot No.366
Pajęczyna na sośnie
odbitka żelatynowo-srebrowa, papier fotograficzny; 26,5 x 37,5 cm;
estymacja: 700 - 800 zł
estymacja: 700 - 800 zł
700 zł
Włodzimierz KUNZ (1926-2002)
Lot No.367
Znaki
monotypia, papier; 53,5 x 40 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany na dole pracy: monotypia "Znaki" Wł. KUNZ (ołówkiem);
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
Leszek SOBOCKI (ur. 1934)
Lot No.369
Stan na rok 1976, z cyklu: Biografia, 1976
linoryt, papier; 42 x 59 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: Z CYKLU: BIOGRAFIA - "STAN NA ROK 1976" LINORYT, 7/40 L. SOBOCKI 76. (ołówkiem).
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
Zbylut GRZYWACZ (1939-2004)
Lot No.371
Padający, 1970
akwaforta, papier; 24,3 x 16 cm (wymiar odbitki), 48 x 32, 5 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: Zbylut Grzywacz'70, (ołówkiem), opisany l. d.: Padający (
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Lot No.373
Taniec, 1955
litografia, papier, 56 x 45 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Szancenbach 55 (ołówkiem), l. d.: litografia (ołówkiem).
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Jerzy PANEK (1918-2001)
Lot No.375
Koza ze Zwardonia II, 1963
drzeworyt, papier żeberkowy; 42 x 58 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: imp. JPanek 63 (ołówkiem), opisany l. d.: Koza ze Zwardonia II. (ołówkiem).
estymacja: 4 300 - 4 800 zł
estymacja: 4 300 - 4 800 zł
HATFIELD DON ELLSWORTH
Lot No.377
Zabawa nad morzem
serigrafia, płótno; 60,5 x 90,5 cm;
sygn. i numerowana p. d.: DEHatfield 1/50;
estymacja: 6 900 - 8 300 zł
estymacja: 6 900 - 8 300 zł
Tomasz SĘTOWSKI(ur. 1961)
Lot No.379
Ultimum votum
inkografia, papier; 61 x 65 cm (w świetle passe-partout);
opisana u dołu: T.Sętowski "Ultimum votum" 7/50
estymacja: 6 000 - 7 500 zł
estymacja: 6 000 - 7 500 zł
Juliusz JONIAK (1925-2021)
Lot No.380
St Remy, 2004
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 34 x 50 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Joniak 04 (ołówkiem).
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
3 300 zł
Teresa WALLIS-JONIAK (ur. 1926)
Lot No.381
Uliczka, 2015
akwarela, papier; 29 x 39 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Teresa Wallis-Joniak / 2015 (ołówkiem).
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
1 200 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Lot No.505
Kolarstwo z cyklu: „Dyscypliny olimpijskie”
brąz patynowany; 30 x 30 cm;
sygn. na spodzie: BCHROMY.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
sygn. na spodzie: BCHROMY.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
7 000 zł
Artysta nieokreślony, XX w.
Lot No.507
Szczęście małżeńskie
marmur; wys.: 83 cm;
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
3 600 zł