Lot No.
51
Świecznik secesyjny dwuramienny z figurą nagiej kobiety
stop cynowy, odlewany, srebrzony; 32,5 x 12 x 14,5 cm.
Polska?, pocz. XX w.
estymacja: 400 - 500 zł
Polska?, pocz. XX w.
estymacja: 400 - 500 zł
650 zł
Lot No.
52
Para świeczników secesyjnych
stop cynowy odlewany, mosiądz (profitki); 14,8 x 4,5 x 5,3 cm.
Niemcy?, pocz. XX w.
estymacja: 400 - 500 zł
Niemcy?, pocz. XX w.
estymacja: 400 - 500 zł
350 zł
FIRMA ORIVIT
Lot No.53
Para świeczników secesyjnych w kształcie wiązanki maków
cyna złocona; wys. 23 cm, szer. 19 cm.
Niemcy, ok. 1900.
estymacja: 700 - 800 zł
Niemcy, ok. 1900.
estymacja: 700 - 800 zł
600 zł
Lot No.
54
Patera secesyjna w formie czteroliścia z figurą młodej kobiety
stop cynowy, odlewany, srebrzony; 25 x 29,5 x 29,5 cm.
Bez oznaczeń.Polska, firma Roman Plewkiewicz i Ska?, pocz. XX w.
estymacja: 300 - 500 zł
estymacja: 300 - 500 zł
1 000 zł
Lot No.
57
Dwie ramki secesyjne na zdjęcia
cyna, blacha mosiężna (płytka odwrocia, podpórka); wym. miejsca na zdjęcie: 10,7 x 6,8 cm, wym. całkowity: 16,5 x 8,7 cm.
Niemcy?, ok. 1900
estymacja: 300 - 500 zł
Niemcy?, ok. 1900
estymacja: 300 - 500 zł
200 zł