Malarz nieokreślony, XIX w.
Lot No.3
Martwa natura
olej, płótno; 54,5 x 66 cm.
estymacja: 14 000 - 15 000 zł
estymacja: 14 000 - 15 000 zł
13 000 zł
Eugeniusz EIBISCH (1896-1987)
Lot No.4
Martwa natura z winogronami
olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. p. d.: Ebiche.
estymacja: 13 000 - 15 000 zł
sygn. p. d.: Ebiche.
estymacja: 13 000 - 15 000 zł
10 500 zł
FABRYKA PORCELANY L. HUTSCHENREUTHER
Lot No.7
Zestaw do herbaty neorokokowy zdobiony bukietami kwiatów - na sześć osób
porcelana w tonacji écru, kalka, złocenia.
Niemcy, oddział w Dreźnie, Porzellanfabrik Lorenz Hutschenreiter, koniec XX w. - pocz. XXI w.
estymacja: 800 - 1 000 zł
estymacja: 800 - 1 000 zł
700 zł
WASILIJ STIEPANOWICZ BATASZEW
Lot No.9
Samowar
plater cechowany (cyrylicą TUŁA / WASILIJ STIEPANOWICZ BATASZEW); wys. 57 cm, szer. 46 cm, głęb. 29 cm.
Tuła, k. XIX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Tuła, k. XIX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
2 100 zł
Lot No.
34
Para solniczek
srebro pr. 950 (cechowane Minerwa 1, cecha imienna nieczytelna), szkło; wys. 10,5 cm.
Francja, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 450 - 500 zł
Francja, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 450 - 500 zł
600 zł
Lot No.
42
Kabaret do przypraw
plater cechowany, szkło kryształowe; wys. 23,2 cm, szer. 14,2 cm, głęb. 13,2 cm.
Warszawa, Fabryka Wyrobów Srebrnych i Platerowanych J. Fraget, 1896-1915.
estymacja: 1 600 - 2 000 zł
estymacja: 1 600 - 2 000 zł
1 300 zł
Lot No.
43
Kabaret secesyjny
srebro pr. 800 , szkło szlifowane; szkło szlifowane; 24,3 x 6,5 x 14,5 cm, waga srebra 133 g.
Niemcy, ok. 1910.
estymacja: 700 - 800 zł
Niemcy, ok. 1910.
estymacja: 700 - 800 zł
600 zł
Lot No.
44
Naczynie do jarzyn z nakrywką
srebro; wys.14,5 cm, szer. 26 cm, głęb. 21 cm, waga 1668 g.
Europa Zachodnia, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 7 000 - 8 500 zł
estymacja: 7 000 - 8 500 zł
6 200 zł
Lot No.
46
Para widelców do serwowania mięs
srebro pr. 800, pozłacane, trzonki obciążane; dł. 22 cm.
Niemcy, koniec XIX w.
estymacja: 350 - 400 zł
Niemcy, koniec XIX w.
estymacja: 350 - 400 zł
450 zł
Lot No.
47
Musztardniczka w typie kufla
srebro, wkład szklany kobaltowy; 8 x 5,5 x 7,5 cm, waga srebra 60 g.
Załączona dobierana łyżeczka (srebro pr. 800, Niemcy, XIX / XX w.).
estymacja: 350 - 400 zł
estymacja: 350 - 400 zł
350 zł
Lot No.
49
Komplet łyżek do lodów art déco na 12 osób
srebro próby 800 (czerpaki złocone), cechowane; waga łączna 415,5 g.
Czechosłowacja, Praha (?), złotnik „AP”, lata 1929-1941.
estymacja: 1 900 - 2 100 zł
estymacja: 1 900 - 2 100 zł
1 700 zł