Wazon
Lot No.516
szkło barwione w masie, ręcznie formowane; wys. 70 cm;
Europa środkowa, Polska?, 3 tercja XX w.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Henryk RYSZ
Lot No.518
Wazon
Szkło warstwowe, barwione w masie, ręcznie formowane; wys. 39 cm;
Huta Szkła Artystycznego Sabina w Rymanowie, XX/XXI w.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
Zbigniew HORBOWY (1935-2019)
Lot No.520
Czarka
szkło, tycjan złoty, kapowy; wys. 14 cm;
sygn. na spodzie: ZH/G 04/02 37/204
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
Zbigniew HORBOWY (1935-2019)
Lot No.522
Dzbanek Jessica
szkło, malahit, wystrzygany; wys. 13 cm;
sygn. na spodzie: ZH/GF 05/02 29/204.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Zbigniew HORBOWY (1935-2019)
Lot No.524
Amforka
szkło, tycjan kanarkowy, kapowy; wys. 22 cm;
sygn. na spodzie: ZH/GH 01/06 78/204.
estymacja: 1 900 - 2 300 zł
estymacja: 1 900 - 2 300 zł
Zbigniew HORBOWY (1935-2019)
Lot No.526
Kieliszki Urszula 6 sztuk
szkło, tycjan żółty, kapowy; wys. 23,5 cm;
sygn. na spodzie: ZH/GH 07/01 38/204.
estymacja: 5 300 - 6 400 zł
estymacja: 5 300 - 6 400 zł
Lot No.
528
Lampa biurkowa
metal, plastik; wysokość regulowana 20 cm - 46 cm, podstawa śr. 14 cm;
Firma: Eichhoff - Werke G.m.b.H, TYP: E3371.
estymacja: 800 - 1 000 zł
estymacja: 800 - 1 000 zł
700 zł
Józef CHIEROWSKI (1927-2007)
Lot No.529
Para fotelików - „Liski” nr fabryczny 366
Dolnośląskie Fabryki Mebli w Świebodzicach - wykonanie
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
estymacja: 1 600 - 1 900 zł