Wspomnienie z pleneru, 1985
Lot No.357
olej, płótno; 60 x 73 cm
sygn. i dat. l. d.: CHMIELECKI 1985 r.;
estymacja: 2 700 - 3 500 zł
estymacja: 2 700 - 3 500 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
Maria LECHOWSKA - BUJAK (1930-2018)
Lot No.359
Kwiaty, 1976
olej, tektura; 57 x 37,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: M Bujak / 1976;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Wiesław OCHMAN (ur. 1937)
Lot No.361
Uliczka, 1989
olej, płótno; 65 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: WIESŁAW OCHMAN / "ULICZKA" / ol/płótno; / WOchman.
estymacja: 2 600 - 3 000 zł
estymacja: 2 600 - 3 000 zł
Stanisław MAZUŚ (ur. 1940)
Lot No.362
W meteorach, 1992
olej, płótno; 61 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: S Mazuś 92,
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
2 200 zł
Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)
Lot No.367
Fado
gwasz, papier; 56 x 41,5 cm;
sygn. p. d.: JAN MŁODOŻENIEC oraz napis w kompozycji FADO.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
4 000 zł
Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)
Lot No.369
Spacer, 1996
akwarela, papier; 60 x 48 cm;
estymacja: 4 600 - 5 600 zł
estymacja: 4 600 - 5 600 zł
Halina CHROSTOWSKA-PIOTROWICZ (1929 - 1990)
Lot No.371
Bez tytułu
technika własna; 75 x 50 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy)
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Salvadore DALI (1904-1989)
Lot No.373
Kobieta przestrzenna
litografia, papier Velin d`Arches; 45 x 32,5 cm (wymiar kompozycji), 66 x 50 cm (wymiar arkusza);
sygn. na płycie pod kompozycją, numerowana ołówkiem, sucha pi
estymacja: 2 400 - 2 800 zł
estymacja: 2 400 - 2 800 zł
Pablo PICASSO (1881-1973)
Lot No.375
Zakochana para
litografia, papier Velin d`Arches; 48 x 36 cm cm (wymiar kompozycji), 70 x 50 cm (wymiar arkusza);
sygn. na płycie pod kompozycją p. d.: Picasso oraz numerowan
estymacja: 2 400 - 2 800 zł
estymacja: 2 400 - 2 800 zł
Andrzej WAJDA (1926-2016)
Lot No.377
Pejzaż z Wersalu, 1982
długopis, papier; 20 x 28 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisany l. d.: Panu Leonardowi P. / z przyjaźnią Andrzej Wajda 28.6.82 Wersal.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Lot No.379
Pejzaż skandynawski
pastel, papier; 30 x 41 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: JSancenbach (tuszem).
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
Tadeusz ŁODZIANA (1920-2011)
Lot No.502
Akt
brąz patynowany, drewniana podstawa; wys. 17 cm (z podstawą), szer. 23 cm
sygn. przy podstawie: TŁ.
estymacja: 6 500 - 7 500 zł
sygn. przy podstawie: TŁ.
estymacja: 6 500 - 7 500 zł
6 500 zł
Gustaw ZEMŁA (ur. 1931)
Lot No.505
Postacie
brąz; wys.: 32, podst.: 8 cm
sygn. z boku na podst.: G.Z.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
sygn. z boku na podst.: G.Z.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
3 400 zł
Kazimierz RAFALIK (ur. 1938)
Lot No.506
Postać
brąz; wys. 33 cm (z podstawą)
na spodzie podstawy autorska naklejka.
estymacja: 1 700 - 2 000 zł
estymacja: 1 700 - 2 000 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Lot No.507
Sówka
brąz patynowany, 22 x 13 x 6 cm;
sygn. na spodzie: BCHROMY.
estymacja: 2 300 - 3 000 zł
sygn. na spodzie: BCHROMY.
estymacja: 2 300 - 3 000 zł
2 200 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Lot No.508
Paw
brąz patynowany, 35 x 43 x 15 cm;
sygn. z tyłu na środku ogona: BCHROMY.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
6 500 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Lot No.509
Sowa
brąz wys. 54 cm.
estymacja: 5 000 - 5 800 zł
estymacja: 5 000 - 5 800 zł
4 800 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Lot No.510
Kaczka
brąz patynowany, kamień, wymiary: 57 x 37,5 x 20 cm.
estymacja: 4 200 - 4 800 zł
estymacja: 4 200 - 4 800 zł
4 000 zł
Dog Arlekin
Lot No.513
Ceramika szkliwiona; wys. 82 cm;
opisany na odwrocie: A/7472 / ITALY / Ś.M.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
3 700 zł
Spółdzielnia Pracy Rękodzieła Artystycznego Rytosztuka
Lot No.514
Dzbanek i 6 kubków
bursztyn, srebro wewnątrz złocone, pr. 3, waga 1338 g (wraz z elementami bursztynu); wys. dzbanka 20,5 cm, wys. kubka 7,6 cm;
na spodzie oznaczenie: „RYT” oraz
estymacja: 9 800 - 11 800 zł
estymacja: 9 800 - 11 800 zł