Stanisław BAJ (ur. 1953)
Lot No.310
Rzeka Bug, 2023
olej, płótno; 60 x 40 cm;
sygn. p. d.: S.Baj;
estymacja: 16 000 - 19 000 zł
sygn. p. d.: S.Baj;
estymacja: 16 000 - 19 000 zł
14 000 zł
Leon TARASEWICZ (ur. 1957)
Lot No.311
Bez tytułu, 2022
akryl, płótno; 40 x 40 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: L. Tarasewicz 2022 / Acrylic on canvas / 40 x 40.
estymacja: 37 000 - 47 000 zł
estymacja: 37 000 - 47 000 zł
36 000 zł
Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (1921-2016)
Lot No.312
Zapis koncertu, 1980
akryl, płótno; 100 x 75 cm;
sygn. l. d.: J. Kraupe;
estymacja: 20 000 - 23 000 zł
sygn. l. d.: J. Kraupe;
estymacja: 20 000 - 23 000 zł
17 000 zł
Roman ARTYMOWSKI (1919-1993)
Lot No.315
Piaski pustyni, 1962
technika własna, olej, płótno; 74 x 47 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: ROMAN ARTYMOWSKI / 1962 / Kompoz. złoto - ugrowa / z Fakturą X / olej.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
8 500 zł
Zbigniew SPRYCHA (ur. 1959)
Lot No.318
Kompozycja. Wspomnienia. Biały
olej, płótno; 154 x 130 cm;
opisany na odwrocie: 19 (w kole) oraz stempel
estymacja: 8 000 - 9 500 zł
estymacja: 8 000 - 9 500 zł
7 500 zł
Edward DWURNIK (1943-2018)
Lot No.320
Tulipan, 2017
akryl, płótno; 14 x 18 cm;
sygn. i dat. p. d.: 2017 / E.DWURNIK;
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
8 500 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
Anna KARPOWICZ-WESTNER (ur. 1951)
Lot No.328
Przy oknie, 1998
olej, płótno; 27 x 33 cm;
sygn. p. d.: Anna Karpowicz;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
sygn. p. d.: Anna Karpowicz;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
5 500 zł
Antoni CYGAN (ur. 1964)
Lot No.330
Skrzypek, 1998
olej, płótno; 92 x 120 cm;
sygn. i dat. p. d.: Cygan / 98;
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
8 500 zł
Ziemowit KMIEĆ (ur. 1977)
Lot No.335
Morphology, 2012
olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: Ziemowit Kmieć / " Morphology" / olej, płótno; 60 x 80 / 2012.
estymacja: 7 000 - 10 000 zł
estymacja: 7 000 - 10 000 zł
6 000 zł
Maksymilian KREUTZ-MAJEWSKI (ur. 1966)
Lot No.338
Kompozycja przestrzenna, 2021
akryl, drewno; 1 część: 100 x 39 x 5,5 cm, 2 część: 70 x 25 x 10 cm;
sygn. na odwrocie większej części: MAKSYMILIAN / KREUTZ-MAJEWSKI / /BLACK - YELLOW/ /2021
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
3 500 zł
Grzegorz SZTWIERTNIA (ur. 1968)
Lot No.345
L4
olej, płótno; 24 x 24 cm;
sygn. i tytuł na odwrocie, na krośnie: G. SZTWIERTNIA L4.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
2 400 zł