Zestaw 3 prac, 1992
cienkopis brązowy, papier; 29 x 20 cm (wymiar kompozycji); w skład zestawu wchodzą trzy prace (Szkic postaci męskich odwróconych tyłem, Murzynki z Jawy i Sumat estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Joanna SARAPATA
Lot No. 350
Akt
tusz, papier pakowy; 100 x 58 cm (w świetle oprawy); sygn. w kompozycji przy prawej krawędzi: SARAPATA. estymacja: 7 000 - 9 000 zł
Jacek MARKUNAS (ur. 1952)
Lot No. 351
Akt, 2004
tusz (marker), papier; 31 x 23 cm (w świetle oprawy); estymacja: 900 - 1 000 zł
Zdzisław GŁOWACKI
Lot No. 352
Akt męski
tusz, papier; 38 x 22 cm (w świetle passe-partout); sygn. p. d.: Z. GŁOWACKI; estymacja: 800 - 1 000 zł
Jan ŚLIWIŃSKI
Lot No. 353
Partyjka szachów w dobrym towarzystwie,
tusz, karton; 60 x 83 cm; sygn. i dat. p. d.: Jan Śliwiński / 1968 r. estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Waldemar SWIERZY
Lot No. 354
Portret, 1979
gwasz, tusz, papier; 48 x 33 cm (w świetle passe-partout); sygn. p. d.: SWIERZY; dat. p. d.: MCMLXXIX; estymacja: 3 800 - 4 600 zł
Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)
Lot No. 355
Bez tytułu, 1994
akwarela, papier; 60 x 48 cm; sygn. i dat. p. g.: FranciszekMaśluszczak1994. estymacja: 4 600 - 5 600 zł
Lot No. 356
Spacer, 1996
akwarela, papier; 60 x 48 cm; sygn. i dat. p. g.: FranciszekMaśluszczak / 1996, opisana p. g.: SPACER. estymacja: 4 600 - 5 600 zł
NAGIŃSKI, XX W.
Lot No. 357
Le reve d'Isabelle, 1990
kredka, cienkopis, papier; 55 x 85 cm (w świetle passe-partout); opisany l. d.: Le reve d'Isabelle (cienkopisem), sygn., dat. p. d.: NAGIŃSKI '90 (cienkopisem estymacja: 2 000 - 3 000 zł
Władysława IWAŃSKA (1927-2005)
Lot No. 358
Chatki góralskie
akwarela, papier; 41 x 29 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d. WI. estymacja: 1 000 - 1 200 zł
Eugeniusz TUKAN-WOLSKI
Lot No. 359
Kapliczka
technika własna (m.in. kredka, tusz), papier; 22 x 17 cm (w świetle passe-partout); sygn. l. d.: tukan. estymacja: 700 - 800 zł
Teresa WALLIS-JONIAK
Lot No. 360
Uliczka, 2015
akwarela, papier; 29 x 39 cm (w świetle passe-partout); sygn. i dat. p. d.: Teresa Wallis-Joniak / 2015 (ołówkiem). estymacja: 1 300 - 1 600 zł