Edward DWURNIK (1943 - 2018)
Lot No.301
Św. Anna, Warszawa, 2012
olej, płótno; 46 x 55 cm;
sygn. p.d.: 2012 / WARSZAWA E. DWURNIK
estymacja: 110 000 - 130 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
Teresa WALLIS-JONIAK
Lot No.303
Nad rzeką w dole, 2015
olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: T.Wallis.J / 15;
estymacja: 4 600 - 5 600 zł
estymacja: 4 600 - 5 600 zł
Jan ŚWIDERSKI (1913 - 2004)
Lot No.305
Pejzaż wiosenny, 1989
olej, płótno; 84,5 x 67,5 cm;
sygn. p. d.: Jan Świderski;
estymacja: 8 000 - 9 500 zł
sygn. p. d.: Jan Świderski;
estymacja: 8 000 - 9 500 zł
Jan ŚWIDERSKI (ur. 1913)
Lot No.307
Zamek - Będzin, 1999 - 2000
olej, płótno; 50 x 65 cm;
sygn. l. d.: Jan Świderski;
estymacja: 5 400 - 6 500 zł
sygn. l. d.: Jan Świderski;
estymacja: 5 400 - 6 500 zł
Leszek MISIAK (ur. 1943)
Lot No.309
Okno, 1989
olej, płótno, 80 x 100 cm;
sygn. i dat. l. d.: Leszek Misiak 1989;
estymacja: 7 500 - 9 000 zł
estymacja: 7 500 - 9 000 zł
Mirosław RUSINEK
Lot No.311
Lesbos-Mitylene, 2018
olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: Rusinek;
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
sygn. p. d.: Rusinek;
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
Mirosław RUSINEK
Lot No.313
Brzeg-oranż, 2018
olej, płótno; 80 x 90 cm;
sygn. p. d.: MR (monogram wiązany);
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
Arkadiusz Tomasz SUPRYN
Lot No.315
Lato, 2012
olej, płótno; 55 x 73 cm;
sygn. p. d.: T. Supryn;
estymacja: 4 200 - 5 000 zł
sygn. p. d.: T. Supryn;
estymacja: 4 200 - 5 000 zł
Władysław SERAFIN
Lot No.317
Brama Floriańska w Krakowie, 1976
olej, płótno; 55 x 66 cm;
sygn. i dat.: l. d.: W.Serafin 1976.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Marek GÓRNY
Lot No.319
Listy z Toskanii
olej, płótno; 40 x 30 cm;
sygn. l. d.: M.GÓRNY;
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
sygn. l. d.: M.GÓRNY;
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Henryk WÓJCIK(1920 - 2009)
Lot No.321
Egzotyka Sulejowa, 1955
olej, płótno; 63 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: HenWójcik 55;
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
Jeanne BESNARD-FORTIN
Lot No.323
Prowansalski zakątek, 1948
olej, płótno; 41 x 33 cm;
sygn. i dat. p. d.: JBesnard / … 1948
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Adam BOJARA
Lot No.325
Gdańsk, 2000
akryl, płótno; 65 x 81 cm;
sygn. p. d.: A.Bojara;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
sygn. p. d.: A.Bojara;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Jerzy ZABŁOCKI
Lot No.327
Motyw miejski
olej, płótno; 58 x 76 cm;
sygn. p. d.: ZABŁOCKI;
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
sygn. p. d.: ZABŁOCKI;
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
MONOGRAMISTA LS, XX W.
Lot No.329
Pejzaż fantastyczny, 1962
olej, płótno; 55 x 81 cm;
sygn. i dat. l. d.: LS [inicjał wiązany] / 1962.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Jerzy GNATOWSKI
Lot No.331
Wnętrze lasu, 1991
olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jerzy Gnatowski 1991.
estymacja: 1 100 - 1 300 zł
estymacja: 1 100 - 1 300 zł
Einar THORBJORN (1911-1985)
Lot No.333
Mariagerfjord
olej, płótno; 67 x 97 cm;
sygn. i opisany p. d.: Mariager Fjord / EThorbjorn.
estymacja: 1 000 - 1 500 zł
estymacja: 1 000 - 1 500 zł
Grzegorz ŚMIGIELSKI
Lot No.335
Windsurfing, 2005
olej, płótno; 60 x 120 cm;
sygn. l. d.: G.ŚMIGIELSKI;
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
sygn. l. d.: G.ŚMIGIELSKI;
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
Paweł KOZŁOWSKI (SWANSKI)
Lot No.337
Bez tytułu, 2009
akryl, płótno; 150 x 100 cm;
sygn. p.d.: S.IX
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
sygn. p.d.: S.IX
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Iryna SEVASTIANOVA (ur. 2000)
Lot No.341
Smog nad Wisłą, 2021
olej, płótno; 120 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Sevastianova 2021;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Iryna SEVASTIANOVA (ur. 2000)
Lot No.343
W poszukiwaniu siebie, 2021
olej, płótno; 100 x 60 cm;
sygn. l. d.: Sevastianova;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
sygn. l. d.: Sevastianova;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Maja KOZŁOWSKA
Lot No.345
Snow Road, 2021
olej, płótnp; 100 x 100 cm;
na odwrocie: SNOW ROAD / Maja Kozłowska 2021
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Zdzisław ŻMUDZIŃSKI
Lot No.347
Pejzaż jurajski, 2006
olej, blacha; 41 x 70 cm;
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
Bartosz MILEWSKI
Lot No.349
Wrocławskie Studio Nagrań, 2007
akryl, płótno 100 x 120 cm;
sygn. l. d.: Milewski 2007;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
sygn. l. d.: Milewski 2007;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł