Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)
Lot No.301
Wczoraj, 1990
olej, płótno; 44 x 35 cm;
sygn. p. d.: Stasys (flamastrem);
estymacja: 25 000 - 36 000 zł
estymacja: 25 000 - 36 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
Andrzej CISOWSKI (1962 - 2020)
Lot No.303
Bez tytułu, 2007
olej, płótno; 81 x 65 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: A Cisowski / 2007.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
Alicja TWAROWSKA
Lot No.305
Bez tytułu, 2019
olej, kruszec, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: A.Twarowska / 2019.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Eugeniusz TUKAN-WOLSKI
Lot No.307
Oto dama
technika własna; tektura; 89 x 48 cm;
sygn. i opisany p. d.: XI/Tukan.
estymacja: 5 400 - 6 400 zł
estymacja: 5 400 - 6 400 zł
Henryk WÓJCIK (1920 - 2009)
Lot No.309
Pan Ilo, ok. 1952
olej, tektura; 76,5 x 53 cm (w świetle autorskiej oprawy);
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Jacqes CHAPIRO (1887 - 1972)
Lot No.313
Śmierć
olej, płótno, 27 x 35 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: "LE MORT" / Jaques Chapiro
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
Henryk WÓJCIK (1920 - 2009)
Lot No.315
Scena z teatru Cricot
olej, sklejka; 42 x 35 cm;
Obraz przed konserwacją.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Obraz przed konserwacją.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Jerzy ZACHARA
Lot No.317
Płaski wyciskacz łez
olej, płótno wym. 92 x 73 cm;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Adam NOWACKI
Lot No.319
Saintly Comedy, 2022
olej, flamaster; papier foliowy naklejony na płytę; 130 x 96 cm;
sygn. l.b.: Adam Nowacki 22 / =Saintly Comedy= 1230/07/22
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Adam NOWACKI
Lot No.321
Tertium Non Datur, 2022
olej, flamaster; papier foliowy naklejony na płytę; 130 x 95 cm;
sygn. l.d.: Adam Nowacki ' 22 =Tertium Non Datur = / 1229/06/22;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Kazimierz HAŁAJKIEWICZ
Lot No.323
Szczęśliwe lato, 1978
olej, płótno; 75 x 66 cm;
sygn. l. d.: Hałajkiewicz;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
sygn. l. d.: Hałajkiewicz;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Zdzisław STANEK
Lot No.325
Włodzimierz Lenin
technika własna; 80 x 100 cm;
na odwrocie nalepka z wystawy artystycznej w Katowicach z odręcznie wypisanym nr 4077
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
Artur (Artór) TROJANOWSKI (ur. 1968)
Lot No.329
Opalanie. Obojętność, 2007
akryl, płyta; 140 x 102,5 cm;
opis autorski na odwrocie: (ARTÓR) TROJANOWSKI OPALANIE. 2007 / ARTUR OBOJĘTNOŚĆ / DIALOG Z MISTRZAMI / (ANDRZEJ WRÓBLEWSKI - ROZ
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
Marek SUŁEK (ur. 1963)
Lot No.331
Erotyk 1, 2001
technika własna, płótno; 33 x 24 cm;
na odwrocie opis autorski: Marek Sułek / SŁ / Z serii "Erotyki" / technika własna / 2001, na blejtramie, długopisem: Sł /
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
Marcin KOTARSKI (1952-2013)
Lot No.333
Kobieta z wężem
olej, karton i płótno naklejone na sklejkę; 23,5 x 20,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Kotarski.
estymacja: 2 200 - 2 500 zł
sygn. p. d.: Kotarski.
estymacja: 2 200 - 2 500 zł