Bez tytułu
relief, aluminium; 120 x 80 cm; sygn. p. d.: K estymacja: 70 000 - 85 000 zł
Anna SZPRYNGER (ur. 1982)
Lot No. 302
Bez tytułu, 2014
akryl, płótno; 18 x 24 cm; sygn. i dat. na odwrocie: ANNA SZPRYNGER / 2014. estymacja: 7 000 - 8 500 zł
Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)
Lot No. 303
Kompozycja, 2012
olej, płótno; 35 x 45 cm; sygn. i dat. l. g.: S.MŁODOŻENIEC / 2012; estymacja: 6 000 - 7 500 zł
Włodzimierz BUCZEK (ur. 1931)
Lot No. 304
Kompozycja, 1957
olej, płótno, 98 x 130 cm; sygn. i dat. p. d.: Buczek 57 estymacja: 17 000 - 20 000 zł
Zbigniew MAKOWSKI (1930 - 2019)
Lot No. 305
Bez tytułu, 1962
olej, sklejka; 22,5 x 52,5 cm; sygn., dat. wraz z dedykacją na odwrocie: ZBIGNIEW MAKOWSKI / Warszawa, 1962 / Józkowi W. / na mieszkanie nowe = / Zbyszek / W-w estymacja: 8 000 - 10 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
Zbigniew Maciej DOWGIAŁŁO
Lot No. 306
Bez tytułu, 1992
olej, płótno; 100 x 117 cm; sygn. i dat. p. d.: 1992 Dowgiałło; estymacja: 13 000 - 16 000 zł
Zbigniew Maciej DOWGIAŁŁO
Lot No. 307
Widmo komunizmu, 1994
olej, płótno; 71 x 100 cm; sygn. i opisany p. d.: Widmo komunizmu Z.M. Dowgiałło; estymacja: 13 000 - 16 000 zł
Mikołaj MALESZA
Lot No. 308
Bez tytułu, 1996
olej, płótno; 100 x 130 cm; sygn. p. d.: 96(podkreślone) estymacja: 18 000 - 21 000 zł
Mikołaj MALESZA
Lot No. 309
Wyleciało z pamięci..., 1994
olej, płótno; 100 x 130 cm; sygn. p. d.: 90/93 / Malesza estymacja: 17 000 - 21 000 zł
Mikołaj MALESZA
Lot No. 310
Bez tytułu (Akt)
olej, płótno; 100 x 130cm; na odwrocie: MIKOŁAJ MALESZA / "BEZ TYTUŁU" CZ II estymacja: 17 000 - 21 000 zł
Mikołaj MALESZA
Lot No. 311
Szkoła mistrzów, 1988
olej, płótno; 100 x 130 cm; na odwrocie: MIKOŁAJ MALESZA / OLEJ 100X130 / SZKOŁA MISTRZÓW - 88 estymacja: 17 000 - 21 000 zł
Agnieszka SANDOWMIERZ (ur. 1978)
Lot No. 312
Kobieta sowa, 2011
tempera, płótno; 54 x 50 cm; sygn. i dat. na odwrocie: Agnieszka / Sandomierz / 2011. estymacja: 6 000 - 7 500 zł
Lot No. 313
Bez tytułu, 2012
tempera, płótno; 80 x 80 cm; sygn. i dat. na odwrocie: Agnieszka / Sandomierz / 2012. estymacja: 8 500 - 10 500 zł
Jerzy ŚWIĄTKOWSKI
Lot No. 314
Zakręcony Mazowszanin, 1996
olej, płótno; 121,5 x 70 cm; dat. p. d.: 1996; estymacja: 4 600 - 5 500 zł
Szymon URBAŃSKI
Lot No. 315
Ruch, 2005
olej, płótno; 140 x 100 cm; opisany na odwrocie: S.U/2005/03/0009/018 / SZYMON URBAŃSKI / RUCH 2005 huile estymacja: 12 000 - 14 000 zł
akryl, płótno; 70 x 60 cm; sygn. l. d.: EM; sygn., dat. i opisany na odwrocie: EDYTA MATEJKOWSKA 2018 estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Jacek MALICKI (ur. 1946)
Lot No. 328
Dwa kwadraty (dwoje), 1984
olej, płótno; 59,5 x 59,5 cm sygn. i opisany na odwrocie: DWA KWADRATY / [DWOJE]/ J.MALICKI / 1984 estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Jacek GRZESIAK
Lot No. 329
Bez tytułu II, 1990
olej, akryl, 100 x 130 cm; na odwrocie napis autorski: ART - PLASTYK / JACEK MAURYCY / GRZESIAK / TYTUŁ / BEZ TYT. II / TECH OLEJ + AKRYL / ROK 1990 estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Zdzisław SALABURSKI(1922 - 2006)
Lot No. 330
Abstrakcja, 1957
technika własna, płótno; 52 x 62 cm; sygn. p. d.: Z. Salaburski / Warszawa; estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Henryka OSTROWSKA
Lot No. 331
Ciernie
akryl, technika własna, płótno; 80 x 60 cm; sygn. na odwrocie: H. Ostrowska. estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Juliusz NARZYŃSKI (1934 - 2020)
Lot No. 332
Bez tytułu, 2015
olej, płótno; 50 x 73 cm; sygn. i dat. na odwrocie: Juliusz Narzyński 2015. estymacja: 3 300 - 4 000 zł
Lot No. 333
Bez tytułu, 2014
olej, płótno; 33 x 46 cm; sygn. i dat. śr. d.: JuliuszNarzyński 2014; estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Mateusz GIL
Lot No. 334
Łaknienie głębi, 2020
akryl, płótno; 70 x 100 cm; sygn. p. d.: M.Gil; estymacja: 1 300 - 1 600 zł
Mateusz GIL
Lot No. 335
Niemyśl myśli, 2022
akryl, płótno; 110 x 80 cm sygn. p.d.: M.Gil estymacja: 1 300 - 1 600 zł
Pola PIESTRZENIEWICZ
Lot No. 336
Gest VII
akryl, spray, ołówek, płótno; 50 x 50 cm; opisany na odwrocie: POLA / PIESTRZENIEWICZ / GEST VII. estymacja: 1 100 - 1 300 zł
Ciszej, 2018
akryl, płótno; 60 x 50 cm; sygn. p. d.: Karolina Polak. estymacja: 1 300 - 1 600 zł
Dariusz GÓRSKI
Lot No. 339
Drzewo VI, 2022
pastel olejny, karton; 49 x 69 cm (w świetle ramy); sygn. l. d.: D. GÓRSKI; estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Dariusz GÓRSKI
Lot No. 340
Drzewo VII, 2022
pastel olejny, karton; 49 x 69 cm (w świetle ramy); sygn. p. d.: D. GÓRSKI; estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Zenon WINDAK
Lot No. 341
Rose Room, 1988
akryl, technika własna, płyta; 48 x 34 cm; sygn., dat. i opisany na odwrocie m.in. Zenon / Windak / acryl / 1988. estymacja: 1 400 - 1 600 zł
Janusz ANTOSZCZYK
Lot No. 342
Kompozycja dnia 7 - ego, 2023
olej, płótno; 100 x 120 cm opisany na odrwociu: JAN ANTOSZCZYK / KOMPOZYCJA DNIA 7 - EGO'2023 / OLEJ/PŁÓTNO / 100/120CM estymacja: 5 300 - 6 400 zł
Janusz ANTOSZCZYK
Lot No. 343
Opowieść oczywista, 2023
olej, płótno; 120 x 120 cm opisany na odwrociu: J.ANTOSZCZYK / OPOWIEŚĆ OCZYWISTA'2023 / OLEJ/PŁÓTNO / 120/120 CM estymacja: 5 300 - 6 400 zł
Aleksandra FRAQUE-NAGIĘĆ
Lot No. 344
III z cyklu Gwiazdy, 2017
olej, płótno; 60 x 60 cm; sygn. p. d.: NAGIĘĆ (wydrapane w masie malarskiej); estymacja: 1 800 - 2 500 zł
Ziemowit FINCEK
Lot No. 345
HEOL 11669, 2020
olej, płótno; 78 x 72 cm. estymacja: 4 500 - 6 500 zł
Ziemowit FINCEK
Lot No. 346
Wizja z falami; 2021
olej, płótno; 117 x 72 cm (płótno o nieregularnym kształcie); sygn., dat. i opisany na odwrocie: Ziemowit Fincek / 2021 / "Wizja z falami." / 117x70x3 cm. estymacja: 7 000 - 9 000 zł