AUCTION HOUSE
Warsaw • Cracow
A
UCTIONS
Upcoming
Calendar
Archive
DUTCH AUCTION
O
FFER
Klasycy
Sztuka Dawna - Private Sale
Sprzedaż poaukcyjna - sztuka dawna - rzemiosło artystyczne
Sprzedaż poaukcyjna - sztuka współczesna
1. Aukcja „Kobieta w Sztuce”
Oferta poaukcyjna - sztuka dawna - malarstwo, rysunek, grafika i rzeźba
H
OW TO SELL
H
OW TO BUY
At traditional auction
At dutch auction
A
UCTION RESULTS
A
BOUT
C
ONTACT
F
AIRS
D
UTCH AUCTION
W
ATCHED
P
RIVACY POLICY
Strona główna
LETNIA AUKCJA INTERNETOWA - SZTUKA DAWNA - Malarstwo, Rysunek, Grafika i Rzeźba
Pejzaż zimowy.
Lot No.: 117
1
2
3
4
5
6
7
8
101
102
103
104
105
106
107
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
201
202
203
204
205
206
MALARZ NIEOKREŚLONY, XIX / XX W.
Lot No.: 117
Pejzaż zimowy
olej, płótno; 48 x 73,5 cm.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
olej, płótno; 48 x 73,5 cm.
- Name:
- Surname:
- Phone:
- Email:
Question (optional) :