Lot No.: 338

Helena CYGAŃSKA-WALICKA (1913-1989)

Lot No.: 338

Portret z pieskiem, 1946

olej, płótno naklejone na tekturę; wymiar: 44 x 36 cm (w świetle obrazu);
sygn. i dat. p. d.: H. Walicka 46.