Lot No.: 50

Kazimierz BORZYM (1884-1968)

Lot No.: 50

Typ z Ukrainy, 1914

olej, płótno; 67 x 53 cm;
sygn. p. d. K. Borzym. 1914
estymacja: 1 500 - 1 700 zł