Victor VASARELY (1906-1997)
Lot No.301
Felhoe
akryl, płyta drewniana; 40 x 39 x 5 cm;
praca dwustronna, sygn. na jednej stronie. p. d.: Vasarely.
estymacja: 50 000 - 60 000 zł
estymacja: 50 000 - 60 000 zł
45 000 zł
Leon TARASEWICZ (ur. 1957)
Lot No.303
Bez tytułu, 2022
akryl, płótno; 30 x 30 cm;
opisany na odwrocie: L. Tarasewicz 2022 / Acryl on canvas / 30 x 30.
estymacja: 27 000 - 32 000 zł
estymacja: 27 000 - 32 000 zł
28 000 zł
Zofia ARTYMOWSKA (1923-2000)
Lot No.305
Kolaż, 1957
technika własna, papier, płótno; 97 x 64 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Z.ARTYMOWSKA / COLLAGE 1957.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
9 000 zł
Maksymilian KREUTZ-MAJEWSKI (ur. 1966)
Lot No.309
Płaskorzeźba
miedź, drewno malowane, glazurowane; 122,5 x 36,5 cm;
na odwrocie dwie nalepki z wystawy: z muzeum w Łęczycy z 2022 roku oraz Łodzi z 2022 r.
estymacja: 2 200 - 2 500 zł
estymacja: 2 200 - 2 500 zł
2 200 zł
Roman ARTYMOWSKI (1919-1993)
Lot No.310
Kompozycja z fakturą VII, 1962
olej, aplikacja, płótno; 89 x 54 cm;
estymacja: 13 000 - 15 500 zł
estymacja: 13 000 - 15 500 zł
11 500 zł
Wojciech CIEŚNIEWSKI (ur. 1958)
Lot No.316
Ja i Van Gogh- z cyklu: O pięknie 4,2021
lej, płótno; 80,2 x 70,3 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Autor: WOJCIECH CIEŚNIEWSKI / Tytuł: JA I VAN G-O-G-H / Cykl: O PIĘKNIE 4 / Wym. Techn.: OL. PL
estymacja: 18 000 - 22 000 zł
estymacja: 18 000 - 22 000 zł
17 000 zł
Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Lot No.324
Pejzaż norweski z łódką, 1984
olej, płótno; 90 x 100 cm;
sygn. p. d.: Xancenbach;
estymacja: 25 000 - 30 000 zł
sygn. p. d.: Xancenbach;
estymacja: 25 000 - 30 000 zł
22 000 zł
Kazimierz MIKULSKI (1918-1998)
Lot No.329
Akt, 1997
serigrafia podmalowana akwarelą i tusz, papier; 33 x 24,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. na odwrocie: KMikulski 97.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
11 000 zł
Marek CHLANDA (ur. 1954)
Lot No.330
Scena II [Seria XIII], 1977
technika mieszana, ołówek, kredka, collage, papier; 48,5 x 68 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisana p. d.: Seria II / CHLANDA 77 (ołówkiem), obok stempel z wp
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
4 500 zł
Ireneusz JANKOWSKI (ur. 1947)
Lot No.336
Bez tytułu 13, 2022
technika własna, relief, płyta; 44 x 44 cm;
opisany na odwrocie: IRENEUSZ JANKOWSKI / "Bez tytułu 13" / technika własna - relief / 2022/6 44 x 44 cm / PL.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
1 400 zł
Ireneusz JANKOWSKI (ur. 1947)
Lot No.337
Interpretacje XX, 2023
opisany na odwrocie: IRENUSZ JANKOWSKI / technika własna - relief / "Interpretacje XX" / 2023/7 44 x 44 cm / PL.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
1 500 zł
Jan WODYŃSKI (1903-1988)
Lot No.350
Spokój domowy, 1960
akwarela, pastel, papier żeberkowy; 58 x 41 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WODYŃSKI;
estymacja: 3 400 - 4 000 zł
sygn. p. d.: WODYŃSKI;
estymacja: 3 400 - 4 000 zł
3 000 zł