Edward DWURNIK (1943 - 2018)
Lot No.301
Błękitne pogo na błękitnym moście, 1995
olej, płótno; 97 x 146 cm;
sygn. l. d.: E.DWURNIK 95
estymacja: 120 000 - 160 000 zł
sygn. l. d.: E.DWURNIK 95
110 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
Grzegorz WORPUS-BUDZIEJEWSKI (ur. 1986)
Lot No.303
Sensual Landscapce
olej, płótno; 195 x 140 cm;
opisany na odwrocie na blejtramie: G W BUDZIEJEWSKI 2023 „Sensual landscape”
estymacja: 10 000 - 14 000 zł
estymacja: 10 000 - 14 000 zł
8 000 zł
Misha WAKS
Lot No.304
Underground und fucking rich, 2021
akryl, kolaż, płótno; 150 x 120 cm;
sygn. na odwrocie: MishaWaks / Underground und fucking rich / ACRILIC ON CANVAS / 120/150 cm.
estymacja: 7 500 - 8 500 zł
estymacja: 7 500 - 8 500 zł
7 000 zł
Paweł KORAB KOWALSKI (ur. 1974)
Lot No.318
Sunset session, 2021
akryl, płótno; 110 x 140 cm
opisany na odwrocie: 2021 / PK (monogram) / PAWEŁ KORAB KOWALSKI / "SUNSET SESSION" / 110 X 140 CM , ACRYLIC ON CANVAS
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
7 500 zł
Lot No.319
Far-Infrared radiation, 2021
akry, płótno; 100 x 200 cm;
sygn. na odwrocie: 2021 / PK (monogram) / PAWEŁ KORAB KOWALSKI / 100 X 200 CM, ACRYLIC ON CANVAS / "Far-Infrared radiation"
estymacja: 16 000 - 18 000 zł
estymacja: 16 000 - 18 000 zł
14 000 zł
Andrzej TOBIS (ur. 1970)
Lot No.335
Na Balkonie
olej, płótno; 140 x 180 cm;
na odwrocie na blejtramie napisy autorskie
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
11 000 zł