MISIA ŁUKASIEWICZ
Lot No.1
Puszcza. Nokturn - Olchówka, 2023
ecolina, papier; 23 x 31 cm.;
sygn. p. d.: MŁ
sygn. p. d.: MŁ
4 000 zł
MAŚLUSZCZAK FRANCISZEK (ur. 1948)
Lot No.2
Okaryna, 2023
akwarela, papier; 57 x: 38 cm.;
sygn. p. g.: FranciszekMaśluszczak2023
3 500 zł
MARTYNA CZECH
Lot No.3
Serce królika, 2023
olej, akryl, płótno; 140 x 80 cm.;
opisany na odwrocie: Martyna Czech „Serce królika“ 140 x 80 CM, olej & akryl 2023
15 000 zł
PAWLAK WŁODZIMIERZ (ur. 1957)
Lot No.4
Pomnik Chulanki, 2023
drewno, metal, guma; 32 x 23 x 27 cm.;
opisany na spodzie: WŁODZIMIERZ PAWLAK POMNIK CHULANKI / PROJEKT OGONA MATEUSZ PAWLAK / RZEŹBA / DREWNO,METAL,GUMA/ 32 x
4 000 zł
SOBCZYK MAREK
Lot No.5
ISSKUSTWO GUCUŁOW, 2006
tempera jajkowa, tektura; 50 x 70 cm.;
opisany na odwrocie: Marek Sobczyk 2006 ISSKUSTWO GUCUŁOW temp. jajk. 50 x 70 cm
4 000 zł
MIECZYSŁAW WASILEWSKI (1942)
Lot No.6
Smile, 2023
tusz, papier; 30 x 21 cm.;
sygn. l. d.: M.WASILEWSKI
sygn. l. d.: M.WASILEWSKI
1 500 zł
MIECZYSŁAW WASILEWSKI (1942)
Lot No.7
Poire, 2023
tusz, papier; 30 x 21 cm.;
sygn. l. d.: M.WASILEWSKI
sygn. l. d.: M.WASILEWSKI
1 000 zł
KATARZYNA JĘDRYSIK-CASTELLINI (1974)
Lot No.8
Arlekin z Jamajką, 2021
akryl, płótno; 40 x 30 cm.;
sygn. p. d.: KJCASTELLINI
sygn. p. d.: KJCASTELLINI
3 500 zł
MICHAŁ ZABOROWSKI (1960)
Lot No.9
Miś, 2023
technika mieszana, papier; 140 x 83 cm.;
sygn. p. d.: M. Zaborowski
sygn. p. d.: M. Zaborowski
4 500 zł
ANNA GRUSZCZYŃSKA (1964)
Lot No.10
Prawdziwa miłość, 2022
olej, płótno; 70 x 100 cm.;
sygn. p. d.: A
sygn. p. d.: A
5 500 zł
STANISŁAW MŁODOŻENIEC (1953)
Lot No.11
COOL CAT, 2022
olej, płótno; 40 x 50 cm.;
sygn. p. g.: S.M ‘22
sygn. p. g.: S.M ‘22
4 500 zł
JÓZEF WILKOŃ (1930)
Lot No.12
Kiedy przepędzam te konie to jakby za nimi gonię, 2021
technika mieszana, tusz, tempera, akryl, pastel, papier; 31 x 41 cm.;
sygn. p. d.: J Wilkoń 21.6.2021
15 000 zł
PIOTR MŁODOŻENIEC (1956)
Lot No.13
A 7/18, 2018-2022 (Nr 13)
olej, płótno; 46 x 38 cm.;
sygn. p. d.: PM ‘18
sygn. p. d.: PM ‘18
3 000 zł
KATARZYNA KARPOWICZ (1985)
Lot No.14
Przyjaźń, 2022
olej, płótno; 40 x 50 cm.;
sygn. p.d.: Kat. Karpowicz 22
sygn. p.d.: Kat. Karpowicz 22
14 000 zł
BOGNA GNIAZDOWSKA (1964)
Lot No.15
Pies- Sen Beksia, 2017
olej, płótno; 80 x 100 cm.;
sygn. p. d.: BG 7
sygn. p. d.: BG 7
4 000 zł
JACEK ŁYDŻBA (1966)
Lot No.16
Gołąb, 2022
olej, płótno; 80 x 60 cm.;
opis na odwrocie: JACEK ŁYDŻBA 2022 GOŁĄB oraz pieczęć JACEK ŁYDŻBA 2022
3 000 zł
OLBIŃSKI RAFAŁ (ur. 1947)
Lot No.17
Amazonka, 2022
ołówek, papier; 50 x 70 cm.;
sygn. l. d.: Olbiński 2022
sygn. l. d.: Olbiński 2022
10 000 zł
JÓZEF PANFIL (1958)
Lot No.18
Motyw z San Galgano, 2022
akryl, płótno; 20 x 15 cm.;
sygn. p. d.: PANFIL
sygn. p. d.: PANFIL
7 000 zł
SYLVESTER GREY (1970)
Lot No.19
The Shinig VII, Venetian Lagun, 2020
wydruk pigmentowy, papier archiwalny 320g.; 25 x 37 cm.;
sygn. p. d.: Sylvester Grey ‘2020
2 000 zł
KASPER AX (1980)
Lot No.20
Tina, 2019
cienkopis, karton; 29,7 x 21 cm.;
sygn.: TINA 9.3.2019 KASPER AX
2 000 zł
TOMASZ RUT (1961)
Lot No.21
Arnold & Butterfly
pastel, papier; 61 x 45,7 cm.;
sygn. p. d.: TR
sygn. p. d.: TR
4 000 zł
CZESŁAW CZAPLIŃSKI (1953)
Lot No.22
Tina Turner, 3 IX 1986, New York, 1986
fotografia, odbitka cyfrowa, pianka;70 x 50 cm.;
sygn. l. d.: Czesław Czapliński
2 000 zł
WIESŁAW SZAMOCKI (1956)
Lot No.23
Dmuchawce, 2003/2020
grafika cyfrowa, papier; 70 x 100 cm.;
sygn. l. d.: Wiesław Szamocki
sygn. l. d.: Wiesław Szamocki
2 000 zł
MONIKA OSIECKA (1965)
Lot No.24
Balet III, 2022
brąz patynowany; wys. 27 cm. wys. podstawy 3 cm
sygn. na podstawie: MONIKA /OSIECKA/2022
4 000 zł
ARTUR PRZEBINDOWSKI (1967)
Lot No.25
Mustang 2023
akryl, płótno; 40 x 60 cm.;
sygn. l. d.: ARTUR PRZEBINDOWSKI
3 500 zł
TOMASZ DOMINIK (1955)
Lot No.26
Jesienna ballada, 2003
akwarela, papier; 20 x 29 cm.;
sygn. l. d.: „Jesienna ballada“, akwarela
2 500 zł
Z.M. DOWGIAŁŁO (1961)
Lot No.27
Konie, 1983
węgiel, akryl, papier; 33 x 48,3 cm.;
sygn. p. d.: 83 Z M Dowgiałło
sygn. p. d.: 83 Z M Dowgiałło
2 000 zł
FRANCISCO PERO DOMEYKO (1981)
Lot No.28
Untitled, 2022
technika mieszana, papier; 48 x 36 cm.;
sygn. p. d.: Pero 2022
sygn. p. d.: Pero 2022
3 000 zł
OLGA WOLNIAK (1957)
Lot No.29
Merhaba, 2022
olej, płótno; 100 x 100 cm.;
opis na odwrocie: OLGA WOLNIAK „MERHABA“ 2022 OL/PŁ. DYWAN OL/PŁ 100 X 100 CM
9 000 zł
RAF TARNAWSKI (1953)
Lot No.30
Agata 3, edycja 5, 2023
żywica, sznurek, mączka czerwonego marmuru; 30 x 20 x 18 cm.;
2 500 zł
MONIKA SZWED (1978)
Lot No.31
Globalny Bank Nasion – odwilż,2023
pastel olejny/papier,; 63 x 42 cm
Sygn. Brak
Sygn. Brak
3 500 zł
GRUPA TWOŻYWO (ZAŁ. 1995)
Lot No.32
Gdzie jest Nepal, 2010
szablon, druk, papier; 64 x 45 cm.;
Sygn. Brak
Sygn. Brak
2 000 zł
GRZEGORZ ŚMIGIELSKI (1960)
Lot No.33
Logo WIELCY MAŁYM - szkic , 2023
Logo WIELCY MAŁYM szkic - G. ŚMIGIELSKI, 2022
olej, płótno; 30 x 20 cm.;
olej, płótno; 30 x 20 cm.;
1 000 zł
TOMASZ GÓRNICKI (1986)
Lot No.34
Pingwin Bo, 2018
brąz patynowany; wys. 15 cm;
3 500 zł
RYSZARD GRZYB (1956)
Lot No.35
Pędząc przez łąkę bez zastanowienia 2022
akwarela, papier; 46 x 30,5 cm.;
sygn. p. d.: “Pędząc przez łąkę bez zastanowienia”, Ryszard Grzyb, akwarela, 2022
3 500 zł
WIKTOR GUTT (1949)
Lot No.36
Cudjo
wydruk na papierze archiwalnym.; 61 x 40 cm
Sygn. brak
Sygn. brak
1 000 zł