Fotograf nieokreślony
Lot No.101
Dzieci z Józefem Piłsudskim
w Belwederze w dniu urodzin Marszałka;
fotografia czarno-biała, brom, papier, 16 x 22 cm
Cena wywoławcza.
3 200 zł
David MAZUR (XIX/XX w.)
Lot No.103
Sokolnicy lwowscy, ok. 1900
fotografia sepia, papier fotograficzny,
25 x 30 cm; (fotografia obcięta z czterech stron).
Cena wywoławcza.
2 700 zł
Stefan MROŻEWSKI (1894-1975)
Lot No.105
Św. Jan w Poznaniu, 1934
drzeworyt papier, 31 x 31,5 cm;
poniżej ryciny sygn. p. d.:
Stef Mrożewski / Amsterdam 1934 (ołówkiem),
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Edme BOVINET (1767-1832)
Lot No.109
Manewry Gwardii Cesarskiej
w obecności dwóch cesarzy w Tylży
28 czerwca 1807 r.
wg Jacques François Joseph SWEBACH (1769-1823)
Cena wywoławcza.
1 100 zł
DUTTENHOFER wg Johann van der HAGEN
Lot No.111
Pejzaż
miedzioryt kolorowany, mezzotinta, papier,
28,2 x 38,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
2 700 zł
Zofia STANKIEWICZ (1862-1955)
Lot No.113
Dworek ośnieżony, przed 1943
akwaforta, mezzotinta, papier,
22,5 x 30,5 cm (odcisk klocka);
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Lot No.115
Akt leżącej kobiety
drzeworyt, bibułka, 11,5 x 17,7 (odcisk klocka),
14,6 x 20,5 cm (arkusz);
sygn. p. d.: WWeiss (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Stanisław BERGMAN (1882-1930)
Lot No.117
Fragment wiejskiego domu
kredki (brązowa i czerwona), papier,
38,5 x 28,5 cm; (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: St. Bergman
Cena wywoławcza.
1 100 zł
Stanisław BERGMAN (1882-1930)
Lot No.119
Wiejska chata
piórko, tusz lawowany, papier,
19,3 x 24 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: St. Bergman
Cena wywoławcza.
800 zł
Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976)
Lot No.123
Akt leżącej kobiety
węgiel, papier jasnobrązowy, 39 x 102 cm;
sygn. l. d.: St. Żurawski
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Lot No.125
Akt stojącej kobiety
węgiel, papier żeberkowy, 62 x 45,7 cm
Cena wywoławcza.
1 100 zł
Stanisław MASŁOWSKI (1853 - 1926)
Lot No.201
Wnętrze sieni
akwarela, papier, 34 x 28 cm;
sygn. l. d.: ST. MASŁOWSKI / 1902
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Maja BEREZOWSKA (1898-1978)
Lot No.203
W restauracji
długopis, akwarela, papier kredowany, 28,2 x 20,9 cm;
sygn. p. d.: majaberezowaka 70
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Henryk SAJDAK (1905-1995)
Lot No.205
Pejzaż podgórski z rzeką
akwarela, papier, 55 x 44 cm;
sygn. p. d.: H.Sajdak
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Jerzy POTRZEBOWSKI (1921-1974)
Lot No.211
Mała modelka
pastel, papier, 46 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jerzy Potrzebowski / 1943
Cena wywoławcza.
2 800 zł
A. V. CASTEELE (XX w.)
Lot No.216
Pejzaż zimowy
olej, płótno, 78 x 83 cm;
sygn. p. d.: A. V. Casteele
Cena wywoławcza.
7 600 zł
Henryk UZIEMBŁO (1879-1949)
Lot No.218
Fale morskie
olej, płyta, 55 x 42 cm;
sygn. p. d.: HENRYK UZIEMBŁO.
Cena wywoławcza.
3 800 zł
ZM - Malarz nieokreślony polski (XX w.)
Lot No.220
W pracowni akademii, ok. 1930
olej, sklejka, 144 x 90,5 cm;
sygn. p. g.: Z M
Cena wywoławcza.
6 500 zł