Lot No.
701
Oprawa do notesu na biurko
blacha mosiężna, tłoczona; Polska, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
600 zł
Lot No.
703
Zegarek z budzikiem
masa plastyczna, metal; Niemcy? lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Lot No.
705
Rama secesyjna do fotografii
sklejka, blacha mosiężna; Europa Środkowa, Polska? 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Lot No.
708
Rzeźba gabinetowa art-deco „Mewa na grzbiecie fali”
onyks, marblit, kompozycja metali brązowiona, malowana farbami emalierskimi; Europa Zachodnia, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Lot No.
710
Lalka śpiąca
Niemcy, firma Simon & Halbig (czynna 1869-1920); numer wzoru „1080” pozwala datować zabawkę na koniec XIX - początek XX w.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Lot No.
712
Lampa naftowa secesyjna
mosiądz, szkło; Wiedeń, firma Rudolfa Dietmara (czynna od 1844); przed 1907.
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Lot No.
718
Brosza - wisior
złoto pr. ok.0,585; aga łączna wyrobu 17,700 g.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Lot No.
720
Bransoletka pozłacana
wnętrze wypełnione dwoma rzędami okrągłych
granatów (piropy), masa łączna wyrobu 11,320 g.
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Lot No.
722
Zegarek kieszonkowy
Szwajcaria, Bienne / Moutier, firma Leon Levy und Freres, Manufacture de Montres et Chronographes, lata 20. XX w.
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Franz J. J.von REILLY, Ignatz ALBRECHT
Lot No.733
Mapa Województwa
Podolskiego i Bracławskiego;
Wiedeń, mapa z atlasu:
„Schauplatz der fünf Theile der Welt”, 1789-1791.
Cena wywoławcza.
800 zł
Frans HOGENBERG, Georg BRAUN
Lot No.735
Widok panoramiczny Nysy
Kolonia, z dzieła „Civitates Orbis Terrarium”,
wyd. 1572-1617.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Lot No.
737
Para lichtarzy w stylu II Cesarstwa
brąz złocony i patynowany;
Francja, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Lot No.
740
Zegar kominkowy
z alegorią nauki czytania;
Francja, Paryż, firma Honor i Pons, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Lot No.
742
Lampa naftowa
Anglia, Londyn-Birmingham, firma Richard
Evered and Co Lmtd.; korpus porcelanowy - Francja,
z sygnaturą naśladującą Sevres; k. XIX w.
Cena wywoławcza.
13 500 zł