Malarz nieokreślony niemiecki (XVIII w.)
Lot No.273
Podwórze z ptactwem, ok. 1750
olej, płótno, 49 x 63 cm.
Na odwrocie numer 91.
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Antonio CANOVA (1757-1822) - według
Lot No.402
Popiersie Napoleona
brąz, podstawa z bazaltu, wys. 25 cm.Na plecach napis: A. Canova i stempel
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Wacław SZYMANOWSKI (1859-1913) - według
Lot No.404
Pomnik Chopina
brąz, podstawa z marmuru bolechowickiego, wys. 38 cm.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Charles VALTON (1851-1918)
Lot No.406
Ryczący lew
brąz podstawa z czarnego kamienia, wys. 21 cm., dł. 25 cm; na podstawie sygn.: CH. VALTON
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Lot No.
501
Wazon
Czechy, nieokreślona wytwórnia, w typie wyrobów Moser, 2 poł. XX w
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Lot No.
506
Para wazonów z ptakami w pejzażu
Kaestner. Niemcy, Oberhohndorf (Saksonia),
fabryka porcelany Friedricha Kaestnera (zał.1883),
1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Lot No.
508
Leda
Niemcy, Selb (Bawaria), wytwórnia Rosenthal,
model Ernsta Wencka z 1924,
realizacja z lat 20./30. XX w.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Lot No.
514
Para amfor z miniaturami napoleońskimi
Francja, Paryż (?), 2. - 3. ćw. XIX w.(?)
- naśladownictwo porcelany Sevres.
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Lot No.
516
Bachanalia - grupa figuralna
Berlin, Königliche Porzellan Manufaktur (KPM),
2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
12 500 zł
Lot No.
601
Karafka do wina
szkło, plater;
Europa Zach., Włochy?, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza.
350 zł
Lot No.
603
Serwis do kawy
plater; Niemcy, Geislingen, Württembergische
Metallwarenfabrik (WFM); 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza.
700 zł
Lot No.
605
Lustro toaletowe typu psyche
plater na miedzi;
Polska?, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
3 100 zł
Lot No.
607
Kieliszki do wódki - 12 szt.
srebro próby 1 z głową Minerwy;
Paryż, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Lot No.
609
Szczypce do ciastek neorokokowe
srebro próby 800;
Niemcy, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Lot No.
611
Kabaret do przypraw
srebro próby 1; Paryż, złotnik N. X. Goulin, 1819-38
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Lot No.
613
Lichtarz
srebro próby 12, Warszawa, Kacper Zagórowski (czynny od lat.40. XIX w. do ok. 1874), ok. 1850
Cena wywoławcza.
6 500 zł
Lot No.
616
Świecznik
srebro, waga 273 g; Wrocław, złotnik Carl Friedrich Korock (czynny 1835-58), lata 30.- 40. XIX w.
Cena wywoławcza.
3 500 zł