Marian NOWIŃSKI (1944-2017)
Lot No.397
Zestaw 3 rysunków, 1989
technika własna, papier; 22 x 15 cm (dwie prace), 21 x 15 cm;
każdy rysunek sygn. i dat. u dołu: Marian Nowiński 1989 (ołówkiem).
estymacja: 700 - 800 zł
estymacja: 700 - 800 zł
Andrzej STRUMIŁŁO (1927-2020)
Lot No.399
Teka 6 grafik, 1973
sitodruk, papier; 52 x 47 cm (wymiar każdego arkusza);
nakład: 144/700.
estymacja: 600 - 700 zł
nakład: 144/700.
estymacja: 600 - 700 zł
Marek SIERPIŃSKI (1954-2014)
Lot No.401
Pole
linoryt, papier; 30 x 30 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisany u dołu: "Pole" 2/50 M. Sierpiński (ołówkiem).
estymacja: 1 100 - 1 300 zł
estymacja: 1 100 - 1 300 zł
Marek SIERPIŃSKI (1954-2014)
Lot No.402
Bez słów
linoryt, papier; 30 x 21 cm (wymiar arkusza);
sygn. w kompozycji: MS (inicjał wiązany);
estymacja: 1 100 - 1 300 zł
estymacja: 1 100 - 1 300 zł
900 zł
Marek SIERPIŃSKI (1954-2014)
Lot No.403
Szczyt
linoryt, papier; 24 x 30 cm (wymiar arkusza);
estymacja: 1 100 - 1 300 zł
estymacja: 1 100 - 1 300 zł
Paweł STELLER (1895-1974)
Lot No.405
Wiatraki w Izbicy Kujawskiej, 1958
drzeworyt, papier; 18,7 x 25 cm (wymiar kompozycji), 20,5 x 26,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: P. Steller 1958 (ołówkiem), opisany
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
Andrzej BOROWSKI (ur. 1969)
Lot No.407
Pejzaż, 1995
pastel, papier; 26,5 x 38 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Borowski / 95.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Antoni CYGAN (ur. 1964)
Lot No.408
Wyrok, 1990
olej, płótno; 106 x 90 cm;
sygn. i dat. p. d.: Cygan / 1990;
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
8 000 zł
Janusz TRZEBIATOWSKI (ur. 1936)
Lot No.409
Drzewa, 1964
olej, płótno; 81 x 57 cm;
sygn. i dat. p. d.: J Trzebiatowski '64;
estymacja: 1 700 - 1 900 zł
estymacja: 1 700 - 1 900 zł
Roman NOWOTARSKI (1931-2019)
Lot No.411
Cerkiew z okolic Leningradu
olej, akryl, płyta; 54 x 44,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. g.: Nowotarski R;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
sygn. l. g.: Nowotarski R;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Wojciech MATUSIK (ur. 1977)
Lot No.413
Dyptyk, widok na morze, 2022
akryl, płótno; 50 x 40 cm (każda z prac);
sygn. na odwrocie: Wojciech Matusik.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Jacenty JOŃCZYK (ur. 1955)
Lot No.415
Dziewczynka przy studni, 2022
olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jacenty Jończyk / 2022 r.
estymacja: 5 400 - 6 500 zł
estymacja: 5 400 - 6 500 zł
Yehor LEMZYAKOFF (ur. 1989)
Lot No.417
Thunder jungle, z cyklu : The Rumble in the Jungle vol.3, 2018
olej, płótno; 50 x 60 cm;
opisany na odwrocie: Yehor Lemzyakoff / „Thunder jungle” / from the series „The Rumble / in the Jungle vol. 3” / (…).
estymacja: 2 200 - 2 500 zł
estymacja: 2 200 - 2 500 zł
Mariola ŚWIGULSKA (ur. 1961)
Lot No.419
Puszystość na złotej łące - Dyptyk, 2022
akryl, szlagmetal, płótno; 80 x 60 cm (wymiar każdej z prac)
sygn. p. d.: Mariola Świgulska (dalsza część nieczytelna) / 2022
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Zygmunt KROWICKI (ur. 1925)
Lot No.421
Dziewczyna przy stole
olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. na odwrocie: Z. Krowicki;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Wiktor JACKIEWICZ, (ur. 1988)
Lot No.501
Nike z Samotraki, 2021
drewno, samba; 147 x 180 cm;
sygnowany na odwrocie - symbole runiczne.
estymacja: 45 000 - 50 000 zł
estymacja: 45 000 - 50 000 zł
Tomasz SĘTOWSKI TOMASZ
Lot No.503
Pionek
brąz, podstawa kamienna; wys. 12 cm, podstawa: 8 x 8 cm;
sygn. ST.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
sygn. ST.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)
Lot No.504
Królowa
brąz, podstawa kamienna; wys. 23 cm;
sygn. p. d.: SĘTOWSKI.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
sygn. p. d.: SĘTOWSKI.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
3 600 zł
Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)
Lot No.505
Król
brąz, podstawa kamienna; wys. 24 cm;
sygn. p. d.: SĘTOWSKI.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
sygn. p. d.: SĘTOWSKI.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
3 600 zł
Dorota BOJARSKA
Lot No.507
Sprawiedliwość, 2022
brąz patynowany; 39 x 20 x 18 cm;
sygn. na podstawie monogramem wiązanym: DB 1/8.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
Bronisław CHROMY (1925 - 2017)
Lot No.509
Motylek
brąz patynowany, agat; wys. 13 cm;
sygn. na brzuszku: BCHROMY.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
sygn. na brzuszku: BCHROMY.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Antoni ŚLĘZAK (ur. 1929)
Lot No.511
Oratorium, 1972
plakieta, brąz, średn. 20 cm;
na odwrocie sygn.: A. ŚLĘZAK, pośrodku tytuł: ORATORIUM / 1972.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Bolesław KSIĄŻEK (1911-1994)
Lot No.513
Kompozycja mozaikowa - Totem
ceramika szkliwiona, metal; 113 x 30 cm;
stan zachowania: ubytki rogów (uszu), pęknięcie technologiczne.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
10 000 zł