Anna SZPRYNGER (ur. 1982)
Lot No.301
Bez tytułu, 2014
akryl, płótno; 18 x 24 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: ANNA SZPRYNGER / 2014.
estymacja: 7 000 - 8 500 zł
estymacja: 7 000 - 8 500 zł
6 500 zł
Leon TARASEWICZ (ur. 1957)
Lot No.302
Bez tytułu, 2022
akryl, płótno; 30 x 30 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: l. Tarasewicz / acrylic on canvas / 30 x 30.
estymacja: 25 000 - 35 000 zł
estymacja: 25 000 - 35 000 zł
26 000 zł
Stanisław FIJAŁKOWSKI (1922-2020)
Lot No.306
Szkic do linorytu, 1977
tusz, papier żeberkowy; 61 x 47 cm (w świetle passe-partout);
sygn. śr. d.: S. Fijałkowski (ołówkiem), p. d.: 1b/77 G (ołówkiem), l. d.: Szkic do linorytu (ołó
estymacja: 22 000 - 27 000 zł
estymacja: 22 000 - 27 000 zł
22 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
Jacek SROKA (ur. 1957)
Lot No.307
Zemsta hiszpańskiej sługi, 1985/1986
olej, płótno; 125,5 x 180 cm;
sygn. w kompozycji l. d.: 1985 ' 86 SROKA.
estymacja: 20 000 - 25 000 zł
estymacja: 20 000 - 25 000 zł
18 000 zł
Jacek SROKA (ur. 1957)
Lot No.308
Pięć dobrych uczynków,1993
olej, płótno; 200 x 120 cm
sygn. i dat. p. d.: 1993 SROKA;
estymacja: 14 000 - 18 000 zł
estymacja: 14 000 - 18 000 zł
14 000 zł
Matylda WILAM
Lot No.327
Autostrada I, 2022
olej, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: MWilam / 2022;
estymacja: 2 900 - 3 500 zł
estymacja: 2 900 - 3 500 zł
4 700 zł
Aleksandra BOCIAŃSKA (ur. 1997)
Lot No.334
Obserwator, 2022
olej, płótno; 140 x 120 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: BOCIAŃSKA / OBSERWATOR / 2022.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
4 300 zł