Lot No.: 393

Tadeusz JACKOWSKI (ur. 1936)

Lot No.: 393

Listopadowy faun, 1990

mieszana technika graficzna (akwaforta, akwatinta), papier; 14,5 x 16,5 cm (wymiar odbitki) 25 x 34 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisana u dołu: 12/50 Li
estymacja: 400 - 500 zł