Guillaume COUSTOU (1677-1746) - według
Lot No.203
Poskramianie konia
brąz, odlew patynowany; wys. 54 cm; szer. 60 cm;
Francja, XIX w.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
Francja, XIX w.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
Émile LAPORTE (1858-1907)
Lot No.205
Kobieta z koszem
brąz, podstawa marmurowa; wys. 38 cm;
na cokole napis: LAPORTE.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
na cokole napis: LAPORTE.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
Artysta nieokreślony
Lot No.207
Hutnik
brąz patynowany, podstawa drewniana; wys. 44 cm.
Niemcy?, lata 20.-30. XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Niemcy?, lata 20.-30. XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Thomas François CARTIER (1879-1943)
Lot No.209
Lwica
stop cyny polichromowany oraz stop cyny patynowany na brąz; marmur szary; wys. 22,5 cm;
Francja, lata 20.-30. XX w.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Francja, lata 20.-30. XX w.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Rudolf KAESBACH (1873-1955)
Lot No.211
Figurka nagiej dziewczynki
brąz złocony, szary marmur, sztuczny plusz; wys. 21 cm; szer. 6,5 cm;
Niemcy, ok. poł. XX w.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
Niemcy, ok. poł. XX w.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
Józef STELIGA (1904-1980)
Lot No.213
Żniwa
płaskorzeźba w drewnie, wymiary: 35 x 140 x 4,5 cm.
Polska, koniec lat 70. XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Polska, koniec lat 70. XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Jan ŻAROFFE (1888-1952)
Lot No.215
Popiersie górala z fajką
drewno; pióra; wys. 29 cm; szer. 18 cm, głęb. ca 17 cm;
Polska, Krynica, 1933.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Polska, Krynica, 1933.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
2 400 zł