Lot No.
812
Pierścionek z opalami
3 szt. okrągłych i owalnych opali australijskich + 4 szt. diamentów;
złoto pr. 0.750, masa całkowita 3.080 g.
estymacja: 5 700 - 6 000 zł
estymacja: 5 700 - 6 000 zł
Lot No.
814
Naszyjnik z pereł
82 szt. pereł Akoya o śr. 6.1-6.5 mm;
złoto pr. 0.750, masa całkowita 31.060 g
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Lot No.
816
Wisior z perłami
4 szt. pereł słodkowodnych o śr.3.0-3.2 mm + perła o śr. 6.10 mm;
złoto, masa całkowita 16.180 g.
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
Lot No.
818
Krzyżyk w etui
srebro złocone, kość słoniowa; 10 x 6 cm.
Francja, Paryż, 7 Rue Mayet, 2 tercja XX w.
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
H. BOYER
Lot No.822
Secesyjny nożyk do korespondencji
brąz pozłacany; dł. 23 cm.
Europa Zachodnia, Francja?, pocz. XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Lot No.
824
Taca secesyjna, dekoracyjna „AVIATION”
cyna, ślady srebrzenia; 55 x 24,5 cm.
Francja, XIX/XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Francja, XIX/XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
2 000 zł
Lot No.
826
Krater do chłodzenia szampana, secesyjny
blacha miedziana; wys. 26 cm; średnica wylewu 17 cm.
Austro-Węgry?, pocz. XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Austro-Węgry?, pocz. XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Lot No.
828
Para świeczników dwuramiennych z puttami
brąz złocony; wys. 28 cm, szer. 21 cm, głęb. 12 cm.
Europa Zachodnia, k. XIX w.
estymacja: 7 500 - 8 500 zł
Europa Zachodnia, k. XIX w.
estymacja: 7 500 - 8 500 zł
Lot No.
830
Świecznik pięcioświecowy
brąz, odlew; 35,5 x 27 x 6 cm.
Europa Środkowa, XX w.
estymacja: 4 700 - 5 500 zł
Europa Środkowa, XX w.
estymacja: 4 700 - 5 500 zł
Lot No.
833
Ukrzyżowanie
mosiądz, odlew; emalia biała i niebieska; 22,5 x 14,5 cm.
Rosja, XIX w.
estymacja: 1 200 - 1 300 zł
Rosja, XIX w.
estymacja: 1 200 - 1 300 zł
1 100 zł
Lot No.
835
Ikona - Św. Serafin z Sarowa
tempera na desce; podkład kredowo-gipsowy; złocenie; 26,5 x 23 x 1,9 cm.
Rosja, pocz. XX w. (po 1903).
estymacja: 2 400 - 2 900 zł
Rosja, pocz. XX w. (po 1903).
estymacja: 2 400 - 2 900 zł
Lot No.
837
Ikona - Książęta Jarosławia, w okładzie
tempera, deska, podkład kredowo-gipsowy; złocenia; dwie szpongi; okład mosiężny, repusowany; 36 x 46 cm x 2,5 cm.
Rosja, XIX w.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Rosja, XIX w.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Lot No.
839
Ikona - Matka Boża Czerrnichowska, w kiocie
tempera, deska, snycerka, złocenia; 17 x 13 cm;
Rosja Centralna, XIX w.
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
Rosja Centralna, XIX w.
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
6 500 zł
Lot No.
840
Krucyfiks w rzeźbionej oprawie
kość, drewno, tkanina; krzyż 45 x 22 cm; całość 95 x 42 cm.
Francja, 2 poł. XIX w.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Francja, 2 poł. XIX w.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Lot No.
842
Szkatułka drewniana na toaletowe przybory
drewno - orzech, intarsje, tafelka lustrzana, plusz pąsowy; 8 x 30 x 17,5 cm.
Europa Środkowa, XX w.
estymacja: 1 100 - 1 200 zł
Europa Środkowa, XX w.
estymacja: 1 100 - 1 200 zł
Lot No.
844
Zegar kominkowy art déco z parą świeczników
marmur różowy i czarny; mosiądz, szkło;
zegar - 27 x 31 x 14 cm; świeczniki - 18 x 11 x 11 cm.
Francja, lata 20.-30. XX w.
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
Francja, lata 20.-30. XX w.
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
BOURRETTE A PARIS
Lot No.845
Zegar kominkowy w stylu Ludwika XVI
marmur biały, brąz złocony, szkło, emalia, stal; wys. 36,7 cm;
Francja, Paryż, 3 tercja XIX w.
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
3 000 zł
Lot No.
849
Sepecik na kosztowności
drewno, mosiądz, tkanina jedwabna, jadeit; 32.5 x 20 x 15 cm.
Chiny, Szanghaj, 2 poł. XX w.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Chiny, Szanghaj, 2 poł. XX w.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Lot No.
851
Polifon
drewno, intarsje, stal, mosiądz, szkło; 33 x 54 x 37,5 cm.
Szwajcaria?, XIX/XX w.
estymacja: 10 000 - 11 000 zł
Szwajcaria?, XIX/XX w.
estymacja: 10 000 - 11 000 zł
Lot No.
902
Toaletka w stylu art déco, z kompletu do sypialni
całość fornirowana okleiną z czeczoty brzozowej; 191 x 131 x 29,5 cm.
Europa Środkowa, ok. 1930.
estymacja: 1 300 - 1 400 zł
Europa Środkowa, ok. 1930.
estymacja: 1 300 - 1 400 zł
Lot No.
904
Para foteli w stylu art déco
orzech; 73 x 58 x 66,7 cm.
Polska, lata 20./30. XX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Polska, lata 20./30. XX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł