Renata BONCZAR (ur. 1953)
Lot No.352
Port, 2004
olej, płótno; 46 x 55 cm;
sygn. p. d.: RENATA BONCZAR;
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
sygn. p. d.: RENATA BONCZAR;
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
5 500 zł
Andrzej NIEDOBA (ur. 1960)
Lot No.355
Kompozycja, 1996
olej, płótno; 87 x 79 cm;
na odwrocie opis autorski: Andrzej / Niedoba / "Kompozycja 96"./ 100 x 80.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Iryna SEVASTIANOVA (ur. 2000)
Lot No.357
Smog nad Wisłą, 2021
olej, płótno; 120 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Sevastianova 2021;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Serge VASILENDIUC (ur. 1972)
Lot No.360
Lookin' thru broken glass", 2017-2020
olej, płótno; 37 x 52 cm;
sygn. p. d.: SV. (monogram wiązany ujęty w romb);
estymacja: 3 000 - 3 800 zł
estymacja: 3 000 - 3 800 zł
2 700 zł
Janusz ANTOSZCZYK (ur. 1958)
Lot No.361
Policzanka, 2022
olej, płótno; 100 x 120 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: JANUSZ ANTOSZCZYK / POLICZANKA 2022 / OIL ON CANVAS / 100x120 CM.
estymacja: 5 300 - 6 400 zł
estymacja: 5 300 - 6 400 zł
Magdalena GRAFIN VON WALDERDORFF, XX / XXI w.
Lot No.363
Bez tytułu
olej, technika własna, płótno; 130,5 x 100 cm;
sygn. na odwrocie: MAGDALENA GRAFIN / VON WALDERDORFF oraz dedykacja na krośnie malarskim.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
2 200 zł
Krzysztof CIESIELSKI (ur. 1953)
Lot No.366
Oglądajacy TV, 2002
olej, płótno; 99,5 x 84,5 cm;
sygn. l. d.: K. Ciesielski;
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
sygn. l. d.: K. Ciesielski;
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
Fryderyk Antoni HAYDER (1905-1990)
Lot No.367
Pejzaż z torami kolejowymi
olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. l. d.: F. Hayder.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
sygn. l. d.: F. Hayder.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
1 800 zł
Stanisława PIETRZAK-KRUPIŃSKA (ur. 1930)
Lot No.368
Sztorm, 2009
olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i dat. śr. d.: STANI. P. KRUPIŃSKA 2009.XI;
estymacja: 6 500 - 8 000 zł
estymacja: 6 500 - 8 000 zł
Wanda ZALEWSKA-MACEDOŃSKA (1929-2013)
Lot No.370
Carpe diem, 1976
olej, płótno; 35 x 27 cm;
sygn. w obrębie kompozycji l. d. pinx. Wanda;
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
Eustachy WASILKOWSKI (1904 -1977)
Lot No.373
Pejzaż
olej, płótno; 52 x 60 cm;
sygn. p. d.: EWasilkowski.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
sygn. p. d.: EWasilkowski.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Mirosław RUSINEK (ur. 1976)
Lot No.375
Lesbos - Mitylene, 2018
olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: Rusinek;
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
sygn. p. d.: Rusinek;
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
Mirosław RUSINEK (ur. 1976)
Lot No.377
Brzeg - oranż, 2018
olej, płótno; 80 x 90 cm;
sygn. p. d.: MR (monogram wiązany);
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
Teresa WALLIS-JONIAK (ur. 1926)
Lot No.379
Nad rzeką w dole, 2015
olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: T.Wallis.J / 15;
estymacja: 4 600 - 5 600 zł
estymacja: 4 600 - 5 600 zł
Lot No.381
Nad Morzem Śródziemnym III, 2010
olej, płótno; 65 x 76 cm;
sygn. i dat. p. d.: T.Wallis-J / 10;
estymacja: 4 600 - 5 600 zł
estymacja: 4 600 - 5 600 zł
Lot No.382
Gordes, 2011
olej, płótno; 66 x 76 cm;
sygn. i dat. p. d.: T.Wallis.J / 11;
estymacja: 4 600 - 5 600 zł
estymacja: 4 600 - 5 600 zł
4 200 zł
Lot No.383
Uliczka, 2015
akwarela, papier; 29 x 39 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Teresa Wallis-Joniak / 2015 (ołówkiem).
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
Henryk WÓJCIK (1920-2009)
Lot No.386
Scena z teatru Cricot
olej, sklejka; 42 x 35 cm;
Obraz przed konserwacją.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Obraz przed konserwacją.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Henryk WÓJCIK (1920-2009)
Lot No.388
Egzotyka Sulejowa, 1955
olej, płótno; 63 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: HenWójcik 55;
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
Adam BOJARA (ur. 1949)
Lot No.391
Gdańsk, 2000
akryl, płótno; 65 x 81 cm;
sygn. p. d.: A.Bojara;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
sygn. p. d.: A.Bojara;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Edward DWURNIK (1943-2018)
Lot No.395
San Francisco
inkografia, papier; 40 x 30 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: EDwurnik (ołówkiem), nakład l. d.: 10/100 (ołówkiem).
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
1 600 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
Edward DWURNIK (1943-2018)
Lot No.396
Zurych
inkografia, papier; 30 x 40 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: EDwurnik (ołówkiem), nakład l. d.: 6/100 (ołówkiem).
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
2 400 zł
Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)
Lot No.397
She stops Folly
serigrafia, papier; 55,5 x 40,5 cm (zadruk), 72,5 x 56 cm (wymiar arkusza);
sygn. p .d.: Olbiński (ołówkiem); nr l. d.: 32/350 (ołówkiem
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
estymacja: 1 200 - 1 400 zł