Malarz nieokreślony, XVIII w.
Lot No.: 6
Przy ruinach zamku
olej, płótno dublowane; 46 x 56,5 cm.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
estymacja: 4 500 - 5 500 zł