Malarz nieokreślony, XVIII w.
Lot No.: 5
Scena rodzajowa z pasterzami
olej, płótno dublowane; 51 x 75,5 cm.
estymacja: 6 500 - 7 500 zł
estymacja: 6 500 - 7 500 zł