Lot No.: 88

Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)

Lot No.: 88

Paradise - talerz ozdobny

porcelana biała, sitodruk, szkliwienie; wys. 2,5 cm, średn. 23 cm;
sygn. p. d.: W. Siudmak.
estymacja: 1 900 - 2 300 zł