Lot No.: 76

Jerzy FLISAK (1930-2008)

Lot No.: 76

Przy kominku, lata 60. XX w.

akwarela, gwasz, papier; 29,5 x 33,5 cm (arkusz).
estymacja: 1 100 - 1 300 zł