Lot No.: 68

Artysta nieokreślony, XX w.

Lot No.: 68

Bez tytułu, 1989

piórko, tusz, papier; 28 x 19,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: nieczytelnie 89’.
estymacja: 800 - 1 000 zł