Lot No.: 47

Józef UNIERZYSKI (1863-1948)

Lot No.: 47

Śniadanie na trawie [Miłość ziemiańska i niebiańska]

olej, płótno, 49,5 x 51,5 cm;
sygn. l. d.: JUnierzyski.
estymacja: 4 600 - 5 400 zł