Lot No.: 44

Kasper POCHWALSKI (1899-1971)

Lot No.: 44

Akt klęczący z niebieską draperią

olej, płótno; 57 x 41 cm;
sygn. z tyłu na płótnie: Kasper Pochwalski.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł