Lot No.: 41

Rudolf KELLER (1890-1948)

Lot No.: 41

Ujeżdżanie, lata 1920.-1930.

sucha igła, papier; 19,5 x 13 cm (odcisk płyty), 32,5 x 24,5 cm (wymiary arkusza), 45,5 x 35 cm (oprawa, passe-partout);
sygn. p. d.: Keller.
estymacja: 700 - 800 zł