Lot No.: 40

Jan Piotr HRYNKOWSKI (1891-1971)

Lot No.: 40

Akt

litografia, papier; 18,5 x 32 cm (w świetle passe-partout).
Studiował w krakowskiej ASP pod kierunkiem S. Dębickiego, J. Pankiewicza, W. Weissa i K. Laszczki.
estymacja: 500 - 600 zł