Lot No.: 38

Kasia von SZADURSKA (1886-1942)

Lot No.: 38

Przyjaciółki, 1921

autolitografia kolorowana temperą przez artystkę, papier; 34,5 x 26 cm (w świetle passe-partout);
sygn. na płycie l. d.: K. v. Szadurska.
estymacja: 1 000 - 1 200 zł