Lot No.: 34

Pablo PICASSO (1881-1973)

Lot No.: 34

Dwie kobiety w łaźni, 1934 / 1973

litografia, papier czerpany, 44 x 33 cm; oryginalnie zamontowana na czarnym, bezkwasowym kartonie; 50 x 40 cm;
sygn. p. d. faksymile sygnatury Picassa.
estymacja: 1 300 - 1 600 zł