Lot No.: 32

Pablo PICASSO (1881-1973)

Lot No.: 32

Nude Wringing Her Hair [Naga kobieta wykręcająca włosy], 1952 / 1995

litografia barwna, papier litograficzny 32 x 25 cm (kompozycja), 40 x 29 cm (arkusz)
sygn. na płycie pod kompozycją p. d.: Picasso oraz numerowana ołówkiem.
estymacja: 1 000 - 1 200 zł