Lot No.: 27

Egon SCHIELE (1890-1918)

Lot No.: 27

Przyjaciółki, 1918 / 1978

litografia, satynowy papier o wysokiej gramaturze 50 x 64 (arkusz), 43 x 28 cm (kompozycja);
sygn. na płycie p. d.: EGON / SCHIELE.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł