Lot No.: 16

Max BRÜNING (1887-1968)

Lot No.: 16

Frywolna wdowa [Frivole Witwe], lata 20. XX w.

akwaforta, kolorowana, papier, 35 x 14 cm;
sygn. p. d. poniżej obrazu, ołówkiem: Max Brüning.
estymacja: 1 800 - 2 000 zł