Lot No.: 12

Franz von BAYROS - ps. Choisy LE CONIN

Lot No.: 12

Biczowanie [Pięć zmysłów - Dotyk], 1912

akwaforta i akwatinta, papier; 19 x 17,5 cm (odcisk płyty), 25 x 21 cm (wymiary arkusza), 42 x 32 cm (w świetle passe partout);
sygn. p. d. na płycie.
estymacja: 700 - 800 zł