Lot No.: 3

Louis BERTHOMME-SAINT-ANDRÉ (1905-1977)

Lot No.: 3

W ustronnym miejscu, ok. 1940

litografia barwna, papier; 28 x 20 cm (w świetle oprawy), 42,5 x 34,5 cm (wymiary passe-partout); opisany i sygn. u góry: 1/100 IR (monogram).
estymacja: 700 - 800 zł